Paris pour l'emploi 2015


Paris pour l'emploi  2015

 

Jedne z największych targów pracy w regionie paryskim. To już 13 edycja największych targów pracy w regionie Paryskim ale tez jedna z największych we Francji. Marche de Travail czyli Targi pracy odbędą się w dniach 1-2 Października na Place de la Concorde
Jest to niepowtarzalna okazja na znalezienie pracy oraz stazu . Ponad 5OO firm które reprezentować będzie ponad 2000 kadry kierowniczej.
W poprzednim roku prace znalazło ponad 60 tys osób co jak najbardziej oddaje zakres tych targów, nie jest to tylko prezentacja firma ale odpowiedz na zapotrzebowanie rynku w regionie Ile de France.

 

 

 

 

http://www.carrefoursemploi.org/minisites4/paris2015/presentation.php?utm_source=MARCHE_DU_TRAVAIL&utm_medium=Email

 

 

red. Marcin Witamborski 

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i pielęgnacji ogrodów przydomowych, jak również aranżacje terenów zielonych przy firmach. Dysponujemy bogatą ofertą sadzonek kwiatów i warzyw, krzewów, drzewek owocowych i iglaków. Na życzenie klienta sprowadzamy rośliny z najbardziej egzotycznych zakątków świata. Specjalizujemy się także w projektowaniu i zakładaniu oczek wodnych z rybami. Zawsze chętnie służymy radą w zakresie pielęgnacji roślin i hodowli rybek.

W trosce o efekt końcowy korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi.

 

Staramy się, aby każdy, stworzony przez nas ogród, był niepowtarzalny, dostosowany do Państwa oczekiwań. Chcemy, aby zaprojektowane przez nas miejsca mogły Was cieszyć swym pięknem przez wiele lat. Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.