WIGILIJNE KIERMASZE Łakomczuchów W PARYŻU


WIGILIJNE KIERMASZE Łakomczuchów W PARYZU

« Noël Gourmand », czyli « Łakome Święta » to targi dobrego, świątecznego jedzenia. Impreza odbędzie się w dniach 11-14 grudnia 2015 w Caroussel du Louvre w Paryżu.


Bilet normalny to wydatek rzędu 10 euro.


Bezpłatne zaproszenie znajduje się tutaj : http://www.savim.eu/INVITATION-PARIS_a20.html


Carrousel du Louvre
99 rue de Rivoli
75001 Paris

 

Bezpłatne zaproszenie na inne, łapczywe targi paryskie (Espace Champerret), odbywające się od 4-7 grudnia tego roku, « SAVEURS DES PLAISIRS GOURMANDS « znajduje się tutaj :

http://www.salon-saveurs.com/Commun/Les-actualites-du-salon-saveurs-des-plaisirs-gourmands-L-evenement-gastronomique-parisien2/Articles-Invitations-Partenaires/Votre-invitation-Saveurs-des-plaisirs-gourmands-avec-Sortir-a-Paris#xtor=AL-4461344

 

TARGI « DO IT YOURSELF» (nr 1 w Paryżu), czyli jak szyć, wyszywać, przerabiać, czy malować ….... odbędą się w dniach 18-22 listopada na międzynarodowym terenie targowym Porte de Versailles w 15. dzielnicy Paryża.

Ceny biletów wynoszą od 13 euro w tygodniu do 15 euro w weekend.


https://www.youtube.com/watch?v=2XmGb6qnULg


Informacje : http://www.creations-savoir-faire.com/


Cena biletu na jeden dzień to koszt 13 euro.

 

W tym roku niezliczona ilość wigilijnych imprez (sprzedaż dekoracji oraz potraw) mniejszych od tych, odbywających się na Polach Elizejskich, organizują paryskie i podparyskie kościoły katolickie. Ich spis imprez znajduje się w języku francuskim na stronie :

http://www.paris.catholique.fr/-agenda-.html?id_mot=140

 

 

 Tekst Agnieszka Galezewska 

 

Zdjecie: E.Corno, Zrodlo: Freepik